Hamarosan várja bérlőit 5.000 m2-es új csarnokunk a debreceni Déli Gazdasági Övezetben

KKV park

A Déli Ipari Park 14 hektáros KKV Parkja az utóbbi három évben látványos beruházások színtere, ahol gomba módra nőnek ki a földből a betelepülő cégek gyártó-, illetve raktárcsarnokai és egyéb logisztikai épületei.

Társaságunk is egyike annak a 16 meghatározó kis- és középvállalkozásnak, aki fejlesztését az ország egyik legdinamikusabban fejlődő ipari zónájában valósítja meg.

Jó ütemben halad és rövidesen várja bérlőit 5 000 m²-es raktárcsarnokunk a KKV Park 1. ütemében.  

Az épületben az ipari padló már elkészült, jelenleg a tűzgátló gipszkarton magasfalak építése zajlik. Napokon belül megkezdődnek az elektromos és gépészeti munkálatok, illetve a közműépítés: a csapadékvíz-elvezetés, a víz- és szennyvízvezetékek kiépítése, valamint az oltóvíztározók telepítése.

A kivitelezés utolsó fázisa az út-, illetve kerítésépítés, valamint a zöldfelület-kialakítás, amely a csarnok környezetének infrastrukturális kiszolgálását és esztétikus megjelenését biztosítja majd.

Az 5.000 m2 alapterületű csarnoképület a bérlői igények figyelembevételével, testreszabott megoldásokkal kerül kialakításra, amely akár több vállalkozás számára is ideális, hosszú távú, megbízható raktározási megoldást kínál a dinamikusan fejlődő Déli Gazdasági Övezet KKV Parkjában.

Aki bennünket választ, a minőséget választja!

Címkék:

Megosztás:

Facebook
Twitter
LinkedIn

Megosztás:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.